Súťažte s Auparkom v Bratislave o hriešne dobré ceny

Jeseň bude i tento rok opäť v zamení módy a výhodných nákupov. Hriešne dobré nákupy v Auparku v Bratislave prinesú už tradične zľavy a nevšedný program – tento rok obohatený o slávnostné otvorenie nákupného centra. Vynovené priestory centra so sebou prinášajú štýlové VIP služby a trendy darčeky. Milovníci módy a štýlu ocenia dizajnové papierové tašky od Borisa Hanečku, ktoré získa prvých 3000 členov Vernostného programu, zaregistrovaných počas Hriešne dobrých nákupov. A tým zoznam pozorností iba začína.

Program štartuje už vo štvrtok 22. októbra a vrcholí v sobotu, 24. októbra. Počas pracovných dní sa o zábavu postará DJ, mažoretky a tanečné skupiny. K dispozícii bude aj VIP kútik s občerstvením a šampanským. S nákupnými taškami vám zase ochotne pomôžu shopping asistenti.

Súťažte s Auparkom v Bratislave o hriešne dobré ceny
ilustračné foto: feminity.sk

Súťaž o darčekovú kartu Aupark v hodnote 20€

Aupark si pre vás navyše pripravil ešte jedno veľké prekvapenie, no to spoznáme spoločne až na mieste. Našepkáme vám ale, bude hriešne okázalé.

Poďte oslavovať s centrom v okázalom štýle. Troch z vás odmeníme darčekovou kartou Aupark v hodnote 20€, s ktorou je možné nakúpiť vo všetkých prevádzkach centra.

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/09/30 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://feminity.zoznam.sk/c/896095/zacnite-jesen-v-zameni-mody-a-vyhodnych-nakupov-sutazte-s-auparkom-v-bratislave-o-hriesne-dobre-ceny“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.