Súťažte s animákom CHLOE A TRPASLÍCI a vyhrajte skvelé ceny

Dobrých animákov nie je nikdy dosť a práve jeden taký je momentálne v našich kinách!
Chloe a jej mama Katarína sa často sťahujú. Tentoraz si na novom mieste prenajali rozľahlý, gotický dom, plný zvláštnych záhradných trpaslíkov. Chloe začína chodiť do novej školy a snaží sa spriateliť so svojimi spolužiačkami. K týmto starostiam pribudla ešte jedna a to, že sa do nej zaľúbil susedov chlapec Liam, ktorý sa pred ňou neustále predvádza a snaží sa upútať jej pozornosť.

Postupne si však Chloe začína všímať, že sa v dome dejú zvláštne veci. Všade sa povaľujú obaly od sladkostí, ktoré niekto pojedol. Zdá sa jej, akoby ju pozorovali trpaslíci a občas na ňu žmurkali, niekedy si dokonca myslí, že sa hýbu. Chloe rýchlo pochopí, že nemá vidiny, ale že sú skutočne živí, zistí tiež, že sú tu preto, aby ochraňovali dom, ktorému hrozí nebezpečenstvo.

Súťažte s animákom CHLOE A TRPASLÍCI a vyhrajte skvelé ceny

Súťažte s animákom CHLOE A TRPASLÍCI a vyhrajte skvelé ceny
ilustračné foto:  autoazena.sk

Súťažte s animákom CHLOE A TRPASLÍCI a vyhrajte skvelé ceny

V slovenskom znení budete počuť: Dominiku Žiaranovú (Chloe), Ondreja Kaprálika (Liam), Juraja Predmerského (Zook), Petra Rúfusa (Quicksilver), Dagmar Sanitrovú (matka), Martina Kaprálika (Zamphir), Miroslavu Drínovú (Britany), Alfréda Aczela (Bravo), Petra Krajčoviča (Charlie), Petar Kollárika (Alpha) a iných.

A teraz sa už môžete zapojiť do súťaže. Podmienkou, aby sme vás zaradili do žrebovania sú správne odpovede na všetky tri otázky. Mená 4 výhercov sa dozviete v relácii Kinosála 24.3. o 19:25 na JOJ PLUS. Traja výhercovia získajú DVD animákov Príšerákovci a Esá z pralesa. Hlavná cena pre jedného výhercu je skvelý trojdňový TRINITY POBYT s polpenziou pre 2 osoby.

23.03.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.