Súťažte o víkendový pobyt vo Wellness hoteli Patince

Na detox je vždy ten správny čas ! Ak sa ráno zobúdzate unavený, dolámaný a bez energie, jedna z príčin môžu byť i nahromadené toxíny vo vašom tele. Ich zdrojom je nielen nezdravý životný štýl, ale aj strava a voda, ktorú pijeme. Detoxikovať sa nemusíte len na jar, ale počas celého roku. Pri detoxe by nemalo ísť len o niekoľkodňovú očistu vášho tela, ale o celkový pohľad na zdravie a životný štýl. Okrem škodlivých vonkajších vplyvov však na vás pôsobí aj negatívne myslenie. Preto je potrebná očista nielen zvnútra, ale na chvíľu sa zastaviť a vypnúť.

Súťažte o víkendový pobyt vo Wellness hoteli Patince

Súťažte o víkendový pobyt vo Wellness hoteli Patince
ilustračné foto: webnoviny.sk

Súťažte o víkendový pobyt vo Wellness hoteli Patince

Všetko o detoxikácií organizmu, zásadách delenej stravy a správnom fungovaní organizmu sa dozviete na prednáškach relaxačnej školy vedené odborníčkou na zdravú stravu, ktorá vám navyše aj predvedie správne cviky zamerané na relaxáciu. Vyskúšať si môžete aj relaxáciu pod magickou pyramídou a pre športových nadšencov je tu fitness centrum alebo novootvorená 48 km dlhá cyklotrasa vedúca pozdĺž Dunaja. Bicykle, korčule či nordic walking palice vám hotel zapožičia. Súčasťou je i špeciálne upravené stravovanie počas celého pobytu.

Termín konania súťaže: do 28.09.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.