Súťažte o vianočný balíček Saforelle

Pri každodennej očiste citlivých partií i celého tela ich budú „hýčkať“ a starať sa o ich zdravie. Obsahujú patentovaný extrakt z lopúcha väčšieho, tzv. Dynaphytols®, upokojujúci podráždenú pokožku a brániaci svrbeniu i páleniu, a antialergén alantoín s regeneračnými účinkami. S mierne zásaditým pH tak ulahodia nežnému ženskému telu po holení, depilácii, počas menzes, na cestách aj pri každodennej hygiene. Ich dlhodobejšie používanie dokonca znižuje výskyt zápalov či mykóz. Jemne parfumované levanduľovou silicou poskytnú ženám starostlivosť, po ktorej sa budú cítiť ako kráľovné, princezné či dámy.

Súťažte o vianočný balíček Saforelle

Súťažte o vianočný balíček Saforelle
ilustračné foto: lenprezdravie.sk

Súťažte o vianočný balíček Saforelle

Vianočný balíček Saforelle obsahuje 250 ml intenzívny hydratačný gél, 250 ml jemný gél na intímnu hygienu, sklenený pilník na nechty a perlové náušničky. Kúpite za 19,50 € v každej dobrej lekárni a na www.saforelle.eu. Traja z vás získajú Vianočný balíček Saforelle.

21.01.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.