Súťažte o tri balíčky s produktami Henkel

Škvrna od trávy na synových nohaviciach, stopy po zmrzline na obľúbenom tričku, fľak zo špagetovej omáčky na obruse po rodinnej oslave či zašpinené rukávy po práci v záhrade. Príjemné spomienky si uchovajte v srdci nie na oblečení. Každá škvrna je však iná, preto spoločnosť Henkel prináša jedinečné riešenie. Nový Palmex Active – Enzym 6 s prevratnou receptúrou so šiestimi aktívnymi enzýmami, ktorý si poradí so škvrnami všetkých typov. Preniká hlboko do vláken, a tak odstráni každú nečistotu, aby vaše oblečenie zostalo žiarivo čisté.

Okrem nového Palmexu Active – Enzym 6, Henkel prišiel v auguste s novinkami obľúbenej značky Perwoll – Perwoll renew 3D, ktorý vďaka jedinečnému zloženiu získa vaše oblečenie hneď tri rozmery nádhernej farby – intenzívny, žiarivý a dlhotrvajúcí. Nové guľôčky do WC Bref Power Aktiv Fragrance Boost obsahujú až o 40% viac parfému, a tak zaručia dlhotrvajúcu a intenzívnu sviežosť a navyše sú Víťazom voľby spotrebiteľov v roku 2016.

 

Súťažte o tri balíčky s produktami Henkel

Súťažte o tri balíčky s produktami Henkel
ilustračné foto: femme.sk

Súťažte o tri balíčky s produktami Henkel

Súťažte o tri balíčky s produktami Henkel, ktoré využijte pri praní a udržia nekončiu sviežosť vašej toalety pri každom spláchnutí! Na vaše odpovede čakáme do 16. novembra 2016.

Termín konania súťaže: do 16.11.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.