Súťažte o skvelý balíček produktov od dm drogerie markt

Zo správnych odpovedí vyžrebujeme troch šťastných výhercov,  ktorí získajú skvelý balíček produktov od spoločnosti dm drogerie markt.

Súťažte o skvelý balíček produktov od dm drogerie markt

ilustračné foto: lenprezeny.sk

Text organizátora súťaže:

Čo môžete vyhrať?
babylove bio jahodové čipsy, 12 g
Sú skvelou pochúťkou pre malých i veľkých. Mrazom sušené jahodové čipsy majú lahodne chrumkavú chuť v 100 % bio kvalite. Sú prirodzene bez obsahu gluténu, bez pridaného cukru a aróm. Sú vhodné pre deti od 4. roku.
Saubär detská umývacia pena, 250 ml
Detská pena spoľahlivo umyje ruky a tvár vášho dieťaťa. Extra jemná a krémovo ľahká textúra ošetruje pokožku, zatiaľ čo prírodné účinné látky zachovávajú jej hydratáciu. Penové mydlo s hravým motívom zvieratiek je obzvlášť šetrné k pokožke a zodpovedá potrebám jemnej detskej pokožky.
Balea krém na ruky, 100 ml
Hebká textúra krému vyživuje pokožku a dodáva jej pocit pružnosti. Krém s olivovým olejom a pantenolom sa rýchlo vstrebáva a hydratuje pokožku na dlhý čas. Pokožka tela je tak vláčna, hebká a voňavá.

 

Koniec súťaže: 29. 01. 2023

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.