Súťažte o prémiové balíčky Somat!

Doprajte riadu i svojej umývačke perfektnú starostlivosť!  Pre vždy perfektný výsledok umývania riadu a predĺženie životnosti vašej umývačky sú tu produkty Somat!

Somat tablety a gély teraz s vylepšeným zložením bez obsahu fosfátov zanechajú váš riad žiarivo čistý a to i bez zaťaženia prírody. Zloženie posilnené o silu kyseliny citrónovej rýchlo a bez námahy odstráni škvrny od čaju, kávy i pripálených zvyškov jedla, nepoškodí vzory a nerezový príbor krásne rozžiari.

Súťažte o prémiové balíčky Somat!

Súťažte o prémiové balíčky Somat!
ilustračné foto: dm-drogeriemarkt.sk

Súťažte o prémiové balíčky Somat!

Inšpirujte sa aj našimi krátkymi videami, v ktorých nájdete správne odpovede na súťažnú otázku. 15 z vás po skončení súťaže odmeníme prémiovými balíčkami Somat! Súťaž trvá od 01.09. do 30.09.2016. Žrebovanie výhercov sa uskutoční 07.010.2016. Každý, kto sa prihlási viac ako 1x, bude zo súťaže úplne vylúčený.

Termín konania súťaže: do 30.09.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.