Súťažte o Paulina Hubert Extra Brut z limitovanej edície

Pauline Hubert Extra Brut vzniklo na počesť manželky Johanna E. Huberta, zakladateľa spoločnosti Hubert J.E., ktorá sa dnes môže pochváliť dlhoročnou tradíciou a vysokou kvalitou šumivých vín. Preneste sa v čase a odhaľte čaro jedinečnej plnej chuti a jemného perlenia, ktoré v sebe spájajú bohatú históriu a temperamentnú ženskosť.

Jedným z významných spolumajiteľov firmy bol Johann E. Hubert, ktorý však v mladom veku 33 rokov zomrel. Vedenie spoločnosti prevzala jeho manželka Paulína, ktorá dokázala vybudovať úspešnú firmu ocenenú aj na medzinárodnej scéne. Sekt Pauline Hubert je venovaný tejto výnimočnej žene, ktorej patrí obdiv a vďaka za jej prácu a oddanosť.

Súťažte o Paulina Hubert Extra Brut z limitovanej edície

Súťažte o Paulina Hubert Extra Brut z limitovanej edície
ilustračné foto: kamzakrasou.sk

Súťažte o Paulina Hubert Extra Brut z limitovanej edície

Pauline Hubert Extra Brut – výnimočná chuť a vysoká kvalita. Červený suchý sekt Pauline Hubert poteší milovníkov šumivého vína svojou výnimočnou chuťou a vysokou kvalitou. Je vyrobený klasickou metódou kvasenia vo fľaši po dobu minimálne deväť mesiacov. Pri jeho výrobe bol navyše použitý nový, ručný spôsob striasania kvasničných kalov, aj preto je sekt Pauline Hubert vyrobený len ako limitovaná edícia. Sekt Pauline Hubert je z noblesnej odrody Frankovka modrá, ktorá je veľmi obľúbená a je typickou odrodou z južnoslovenskej vinohradníckej oblasti.

Vyhrajte 3x Pauline Hubert Extra Brut z limitovanej edície

 

Termín konania súťaže: 08.05.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.