Súťažte o nočný krém z radu Time Coat od značky Dermacol

Vrásky sú prirodzeným prejavom pleti. K ich vzniku dochádza v dôsledku starnutia pokožky, ktorá stráca pevnosť a pružnosť. Rad pleťovej kozmetiky TIME COAT od značky Dermacol je účinný v boji proti vráskam a vracia chod ručičiek o 15 rokov späť.

Jedinečná kombinácia účinných látok Time CodeTM, RonaFlair® Flawless a sférickej kyseliny hyalurónovej spomaľuje proces starnutia pleti, vypína ju, zvyšuje jej pružnosť a pevnosť, zabraňuje tvorbe nových vrások, okamžite  ju zdokonalí a rozjasní. Mladistvý vzhľad navracia už za 14 dní. Pretože starnutie pleti je spôsobené takmer výlučne stresom, bola vyvinutá účinná látka, ktorá eliminuje jeho vplyv na pokožku a rovnaku zabraňuje zápalu. Látka Time CodeTM dokáže v odporúčanom dávkovaní odporovať zákonom gravitácie, vytvára kolagénovú sieť a bunky väzivového tkaniva sú za prítomnosti látky Time CodeTM o 15 rokov mladšie. Ďalšou zložkou produktov z tohto radu je sférická kyselina hyalurónová, ktorá je zároveň prirodzenou súčasťou pleti. V pokožke rýchlo viaže vodu a rozpína sa, čím zabraňuje jej dehydrovaniu. Je efektívnou a bezpečnou alternatívou hyalurónových injekcií.

 

Súťažte o nočný krém z radu Time Coat od značky Dermacol

Súťažte o nočný krém z radu Time Coat od značky Dermacol
ilustračné foto: femme.sk

Súťažte o nočný krém z radu Time Coat od značky Dermacol

V našej súťaži môžete vyhrať nočný krém z radu Time Coat od značky Dermacol, ktorého zloženie je navyše obohatené o antioxidant KOENZÝM Q10. Ten zamedzuje vzniku voľných radikálov a chráni pleť pred UV žiarením, preniká do hlbších vrstiev pleti, kde neutralizuje voľné radikály, stimuluje tvorbu kolagénu a zamedzuje vzniku vrások a predčasnému starnutiu pokožky.

Termín konania súťaže: do 12.04.2017

 

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.