Súťažte o multimediálny prehrávač Orava MX-8G a knihu z vydavateľstva Zelený Kocúr

Nech už kvôli kondícii a vyrysovanej postave beháte, bicyklujete, preháňate sa na kolieskových korčuliach alebo sa poctivo potíte vo fitnescentre, poriadna dávka hudby vás aj počas leta nakopne k tým najlepším výkonom. Verným spoločníkom na šport sa pre vás stane multimediálny prehrávač Orava MX-8G.

Hoci váži len 22 g, „napakujete“ doň hitparády svojich obľúbených songov, fotky aj videá, aby vás „hecovali“ pri športe aj po ňom. Na 1,8´´ ľahko čitateľnom TFT displeji zobrazuje, aká skladba od ktorého speváka či skupiny práve hrá. Má zabudované FM rádio, z ktorého si jednoducho do pamäte prehrávača nahráte aj tohtoročné letné hity. Jeho kapacitu 8 GB rozšírite vložením microSD karty do 32 GB. Na jedno nabitie vydrží „makať“ v audio režime až 7 hodín.

Súťažte o multimediálny prehrávač Orava MX-8G

Súťažte o multimediálny prehrávač Orava MX-8G a knihu z vydavateľstva Zelený Kocúr
ilustračné foto: femme.sk

Súťažte o multimediálny prehrávač Orava MX-8G

Súťažte o  multimediálny prehrávač Orava MX-8G a knihu z vydavateľstva Zelený Kocúr  Sparta – 30 dní do štartu do 1. septembra 2017!

Termín konania súťaže: do 01.09.2017

 

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.