Súťažte o letné tábory s Rádiom Slovensko

Leto, prázdniny a detské tábory v Rádiu Slovensko! Zapojte sa do našej letnej hry a vyhrajte 2 poukazy do niektorého z detských letných táborov na Slovensku. Súrodenci alebo kamaráti, hrajte spoločne s vašimi rodičmi o letné tábory od Rádia Slovensko.

Od 1.6. do 21.6. vám počas pracovných dní ponúkame celkovo 30 poukazov do detských letných táborov. Každý deň teda môže jeden z vás vyhrať 2 poukazy.

Súťažte o letné tábory s Rádiom Slovensko

Súťažte o letné tábory s Rádiom Slovensko
ilustračné foto: rtvs.sk

Súťažte o letné tábory s Rádiom Slovensko

V rannom vysielaní pred 9. hodinou uvedieme vedomostnú otázku, pripomenieme vám ju po 10. hodine a ak na ňu správne odpoviete, ste v hre. Odpovede posielajte mailom na adresu: tabor@rtvs.sk. V texte e-mailu uveďte správnu odpoveď na súťažnú otázku a kontaktné údaje – meno, priezvisko, adresu a telefónne číslo. Prípadne pošlite SMS-ku v tvare TABOR medzera správna odpoveď a vaše kontaktné údaje (meno, priezvisko, adresa a telefónne číslo) na číslo 7773.

Zo správnych odpovedí jednu vyžrebujeme a jej autorovi zatelefonujeme. Ak nám zopakuje správnu odpoveď, vyhráva. Meno výhercu sa dozviete po 13. hodine v Rádiu Slovensko.

 

Termín konania súťaže: 21.06.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.