Súťažte o kúpeľovú morskú soľ TETESEPT

Rozmaznajte svoje telo a zapojte sa do súťaže o blahodarnú prísadu do kúpeľa. Tetesept predstavuje prísady do kúpeľa s blahodárnymi účinkami na organizmus.

Kúpeľové morské soli tetesept liečia pri nachladnutí, pomáhajú  relaxovať a uvoľniť stuhnuté svaly a kĺby:

  • Tetesept Kúpeľová morská soľ Svaly & kĺby . Uvoľní svaly a kĺby a zbaví ich napätia. Kúpeľová prísada obsahuje 100% prírodnej morskej soli, ktorá zmierni problémy so stuhnutými, unavenými a preťaženými svalmi a kĺbami.
  • Tetesept Kúpeľová morská soľ Relax . Pre príjemné fyzické i psychické uvoľnenie. Kúpeľová prísada pre uvoľnenie celého tela a relaxáciu pri strese, nepokoji a preťažení  so 100% prírodnou morskou soľou.
  • Tetesept Kúpeľová morská soľ Proti nachladnutiu. Umožní vám znovu sa voľne nadýchnuť a prinesie pocit pohody pri prechladnutí v chladných ročných obdobiach. Kúpeľová prísada s blahodarným účinkom na telo a dýchacie cesty v chladných ročných obdobiach so 100% prírodnou morskou soľou.

Súťažte o kúpeľovú morskú soľ

Súťažte o kúpeľovú morskú soľ TETESEPT
ilustračné foto: damskajazda.sk

Súťažte o kúpeľovú morskú soľ TETESEPT

Súťažná otázka: Ktorý typ morskej soli by ste si vybrali pre vás? Svoje odpovede posielajte do 17.4.2016

 

Termín konania súťaže: 17.04.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.