Súťažte o kabelku Deichmann z novej kolekcie Graceland

Rozmanité a farebné: veľké nákupné tašky a malé kabelky
Kabelka by mala štýlovo ladiť s obuvou: tašky s dlhým popruhom nosené krížom cez telo a kabelky so strapcami sa hodia k etno a hippie štýlu. Elegantne pôsobia hranaté kabelky v pastelových farbách so zlatými a striebornými prackami, perforáciami, kvetinovou potlačou a čipkovými všívkami. Obľúbené sú tiež malé kabelky v štýle listových kabeliek alebo modely s dlhými rúčkami, ktoré sa dajú pohodlne nosiť cez rameno. Popri pastelových farbách sa objavujú aj výrazné tóny v podobe modrej, ružovej, červenej alebo žltej.

Bez letných sandálov, balerínok, obuvi na klinovom podpätku a espadriliek sa nezaobídeme 
Ľahké sandále na nízkej podošve s remienkom okolo členka alebo T-pásikom a aj žabky k letu 2016 neodmysliteľne patria. Zabudnite ale na výrazné zdobenie. Výnimočne sa stretneme s aplikáciami v podobe veľkých praciek a strapcov. Magickú príťažlivosť obuvi dodá metalická povrchová úprava.

Súťažte o kabelku Deichmann z novej kolekcie Graceland jar-leto 2016!

Súťažte o kabelku Deichmann z novej kolekcie Graceland jar/leto 2016!
ilustračné foto: femme.sk

Súťažte o kabelku Deichmann z novej kolekcie Graceland jar/leto 2016!

Súťažte o kabelku Deichmann z novej kolekcie Graceland jar/leto 2016!  Na vaše odpovede čakáme do 5. apríla.

Termín konania súťaže: do 5.04.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.