Súťažte o jedno balenie Lactofeelu

Kľúčovým krokom v liečbe bakteriálnej vaginózy je úprava laktobacilárnej flóry. Avšak ako na to? Probiotiká určené na črevné zdravie nebudú určite účinné na obnovu zdravého pošvového prostredia.

Vynikajúcim riešením a prvou pomocou je vaginálny gél s klinicky overenou účinnosťou, ktorý je voľne dostupný v každej lekárni. Lactofeel obsahuje dve látky, ktoré sa prirodzene nachádzajú v pošve a sú potrebné na nastolenie rovnováhy vnútorného prostredia pošvy, a to – kyselinu mliečnu a glykogén. Kyselina mliečna okamžite vytvorí potrebné prirodzene kyslé prostredie v pošve. Tým sa rýchlo zastaví množenie škodlivých baktérií, podporí sa rast baktérií kyseliny mliečnej, a tak sa nastolí rovnováha vnútorného prostredia pošvy. Glykogén podporuje tento ozdravný proces, pretože slúži ako živina pre baktérie kyseliny mliečnej a napomáha ich rýchlemu množeniu. Zmierňuje a odstraňuje nepríjemnosti a problémy, ktoré spôsobuje bakteriálna vaginóza.

Súťažte o jedno balenie Lactofeelu

Súťažte o jedno balenie Lactofeelu
ilustračné foto: femme.sk

Súťažte o jedno balenie Lactofeelu

Súťažte o jedno balenie Lactofeelu, ktoré je vynikajúcim riešením a prvou pomocou na obnovu zdravého pošvového prostredia. Na vaše odpovede čakáme do 23. mája 2016.

 

Termín konania súťaže: 23.05.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.