Súťažte o fantastické ceny od Mary Kay

Milovníčky líčenia pozor! Máme tu pre vás niečo špeciálne. Vďaka značke Mary Kay hľadáme tri najšikovnejšie blogerky, na ktoré čakajú kozmetické balíčky v hodnote viac ako 200 €. Z nich vyberieme aj samotnú majsterku kontúrovania! Na ňu bude čakať vo finále luxusný balíček kozmetiky Mary Kay v najvyššej hodnote  250 €.

Ak máš blog a miluješ líčenie, zapoj sa aj ty do výzvy a môžeš nielen vyhrať hodnotné ceny, ale možno práve ty sa staneš našou majsterkou v kontúrovaní s Mary Kay. :) Prihláste svoj blog alebo video blog a vyhrajte.

Súťažte o fantastické ceny od Mary Kay

Súťažte o fantastické ceny od Mary Kay
ilustračné foto: kamzakrasou.sk

Súťažte o fantastické ceny od Mary Kay

Najlepšie z vás získajú možnosť vybrať si z ponuky značky Mary Kay ľubovoľné produkty ZDARMA, s ktorými vytvoríte na svojom blogu tipy na kontúrovanie tváre. Vďaka týmto tipom sa zaradíte do hlasovania o 3 najlepšie blogerky. A jedna z vás sa stane majsterkou kontúrovania!

 

Termín konania súťaže: 30.04.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.