Súťažte o dve balenia výživových doplnkov Arterin

Červená ryža ako pomocník znižovania hladiny cholesterolu

Vedeli ste o tom to, že každý druhý dospelý má zvýšenú hladinu cholesterolu. To síce človeka nebolí, ale vedie k zužovaniu ciev a zvýšeniu rizika srdcových ochorení.  Našťastie existujú látky, ktoré pomáhajú udržať cholesterol pod kontrolou. Jednou z nich je červená fermentovaná ryža, ktorej výťažok tvorí hlavnú zložku výživového doplnku Arterin.

Prípravok Arterin obsahuje výťažok z červenej fermentovanej ryže – monakolin K, ktorý môže znížiť syntézu cholesterolu v pečeni a viesť tak k zníženiu jeho celkovej hladiny v krvi. Kľúčová je úloha kvasinky Monascus purpureus, ktorá červenú ryžu fermentuje a umožňuje tak vznik aktívnej zložky- monakolinu K. Preukázané zdravotné tvrdenie hovorí, že denný príjem 10 mg prírodného monacolinu-K prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi.

Súťažte o dve balenia výživových doplnkov Arterin

Súťažte o dve balenia výživových doplnkov Arterin
ilustračné foto: femme.sk

Súťažte o dve balenia výživových doplnkov Arterin

Súťažte o dve balenia výživových doplnkov Arterin (60 tbl)

Termín konania súťaže: do 12.07.2017

 

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.