Súťažte o dva kozmetické balíčky

Rexona vás ochráni pred zápachom

Dámsky antiperspirant Rexona Active Shield Fresh vás dokonale ochráni proti nepríjemnému zápachu. Málokto vie, že pot samotný cítiť nie je. Príčinou problému sú baktérie, ktoré sa v podpazuší prirodzene vyskytujú. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu eliminuje novinka od Rexony množstvo baktérií až o 90 %, a tým ničí aj nepríjemný zápach, ktorý spôsobujú. Dámsky antiperspirant Rexona Active Shield Fresh má charakteristickú sviežu a ľahkú vôňu, ktorú si zamilujte hneď a na prvé pričuchnutie.

Súťažte o dva kozmetické balíčky

Súťažte o dva kozmetické balíčky
ilustračné foto: femme.sk

Súťažte o dva kozmetické balíčky

Súťažte o 2 balíčky, v ktorých sa nachádzajú rôzne kozmetické produkty a užitočné  predmety (3x Rexona, suchý šampon Toni&Guy,  bieliace pero na zuby Signal white now, bežecký obal na telefon, reflexná ľadvinka na behanie, športová fľaška). Na vašu správnu odpoveď čakáme do 16. Augusta 2017.

Termín konania súťaže: do 16.08.2017

 

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.