Súťažte o diáre pre učiteľov

September je vždy veľmi náročný nielen pre rodičov, ale aj učiteľov. Noví žiaci, nové povinnosti, nové termíny…. To všetko musia držať vo svojich hlavách, a to počas celého roka!

Organizáciu ich náročného poslania s množstvom každodenných povinností im výrazne môže uľahčiť jeden celkom výnimočný pomocník. A práve tohto môžete teraz vyhrať! A to nielen pre seba, ale aj pre svojich kolegov! Reč je o Pedagogickom diári 2016/2017, ktorý už šiesty rok vydáva odborné nakladateľstvo RAABE Slovensko.

Súťažte o diáre pre učiteľov

Súťažte o diáre pre učiteľov
ilustračné foto: rodinka.sk

Súťažte o diáre pre učiteľov

A aj učiteľky v materských školách majú svoj špeciálny diár – Pedagogický diár pre materské školy 2016/2017, ktorý namiesto klasifikačných záznamov prináša priestor na záznamy o deťoch a ich špecifických pokrokoch.  Ceny v súťaži: Traja z vás budú odmenení balíčkom troch diárov z RAABE, podľa vlastného výberu.

Termín konania súťaže: do 30.09.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.