Súťažte o balíček rôznych čajov Lipton s hrnčekom

Po hektickom tempe a psychickom vypätí spojeným s Vianocami a koncom roka nastal čas zvoľniť a myslieť trochu na seba. Nájdite si vo svojom nabitom diári čas a zaraďte medzi svoje denné rituály i pravidelný odpočinok.

Relax, celkové uvoľnenie a upokojenie je pre mnohých z nás pojem, ktorý je úplne nedosiahnuteľný. Často nemáme dosť času ani na povinnosti, ktorým neunikneme,  nieto ešte na oddych. Ale práve pravidelný relax je pre našu dušu a telo veľmi dôležitý. Pomáha nám eliminovať stres a predchádza tak rade ochorení. Nájsť si pritom chvíľku pre seba nemusí byť až tak zložité. Jednoducho si urobte z odpočinku denný rituál! Uvarte si čaj, v pokoji sa s ním niekam zašite a skúste na pár minút vypnúť a vnímať iba silu okamžiku nič nerobenia. Pohodovú atmosféru a dokonalý oddych podporí voňavá levanduľa, sladký lipový kvet, harmanček a vanilka. Túto kombináciu bylín nájdete v čaji Lipton Time to relax.  Uvidíte, že i po krátkej chvíľke vypnutia naberiete silu a chuť do zvyšku dňa. Žiadny problém sa potom razom nebude zdať tak veľký, aby nemal riešenie.

 

Súťažte o balíček rôznych čajov Lipton s hrnčekom

Súťažte o balíček rôznych čajov Lipton s hrnčekom
ilustračné foto: femme.sk

Súťažte o balíček rôznych čajov Lipton s hrnčekom

Súťažte o balíček rôznych čajov Lipton s hrnčekom do 28. januára 2018!

28.01.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.