Súťažte o balíček prípravkov od Weledy

Značka kvalitnej prírodnej kozmetiky má takmer storočnú tradíciu a takmer rovnaké obdobie je tu i Skin Food, univerzálny krém, ktorý sa vyrába už 90 rokov. Práve tento prípravok je jednou z cien, ktorú môžete vyhrať v našej súťaži, ak správne odpoviete na súťažnú otázku. V súťaži je 20 balíčkov Weleda, ktoré okrem Skin Foodu obsahujú i Mandlový sprchový krém na citlivú pokožku a Citrus 24h Deo roll-on bez hliníkových solí.

Pokiaľ hľadáte jeden univerzálny krém, který vám vynahradí celú radu kozmetických prípravkov, vyskúšajte Skin Food. Krém s bohatou textúrou je zaručeným receptom na krásnu pokožku. Tento malý zázrak obsahuje iba prírodné zložky a vďaka obsahu starostlivo vybraných byliniek dodává pleti hojivé i vyživujíce účinky. Zlepšuje hydratáciu pokožky, jej pevnosť a regeneráciu buniek. Harmonizuje štruktúru pokožky, zároveň dodáva výživu i velmi suchej pokožke. Vďaka jedinečným vlastnostiam má mnohostranné využitie: výborne poslúži napríklad ako pleťová maska, podklad pod make-up, nočný krém, rozjasňovač, krém na ruky, či ako intenzívna kúra na zjemnenie chodidiel. Vyskúšajte jeho mnohostrannosť na vlastnej koži.

Súťažte o balíček prípravkov od Weledy
ilustračné foto: dm-drogeriemarkt.sk

Súťažte o balíček prípravkov od Weledy

Vyhrajte jeden z balíčkov, v ktorom okrem Skin Foodu ďalej nájdete Mandlový sprchový krém na citlivú pokožku a Citrus 24h Deo Roll-On.

31.12.2017

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.