Súťažte o balíček EPIGEN

EPIGEN je dlhodobým riešením a efektívnou prevenciou, po ktorej môže dievča alebo žena siahnuť až 365 dní v roku. Účinný a rýchly efekt aj počas menštruácie, tehotenstva, ale aj dojčenia.

Súťažte o balíček EPIGEN - riešenie na mykózy, kandidózy, kondylómy

ilustračné foto:  rodinka.sk

O čo súťažíte?
3x balíček produktov EPIGEN, ktorý obsahuje

Epigen sprejje čisto prírodný produkt určený na intímnu starostlivosť o kožu a  všetky typy slizníc nielen intímnych partii u žien, ale aj mužov.

Epigen intim gél prírodný a jemný gél, ktorého zloženie bolo špeciálne zostavené na pravidelnú dennú hygienu a starostlivosť o intímne miesta aj s ohľadom na fyziologické vlastnosti ženského tela.

Epigen intímne obrúsky sú svojim zložením špeciálne prispôsobené na každodennú intímnu hygienu a starostlivosť ženského tela.

Epigen vaginálny gél je nepenivý prírodný a jemný gél určený na vnútorné použitie a starostlivosť o intímnu ženskú hygienu, stabilizovanie vnútorného pH.

Koniec súťaže: 13. 03. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.