Súťažte o 30 balíčkov s novými Carefree!

Používanie slipových vložiek je pre veľa žien každodennou záležitosťou. Počas dňa sa snažíte vykonať čo najviac činností, od pracovných po rodinných. Preto je dôležité cítiť sa sebavedome a bezpečne pri všetkom, čo robíte, a k tomu Vám môžu pomôcť nové slipové vložky CAREFREE ®.
Nový povrch Soft Touch je jemný na dotyk a nespôsobuje podráždenie Vašej pokožky. CAREFREE ® slipové vložky sa prispôsobujú pohybom Vášho tela a zostávajú na svojom mieste. Zamedzujú vzniku zápachu a ochráni Vašu spodnú bielizeň pred nečistotami.
Hlavné dôvody, prečo používať nové CAREFREE ®:
• povrch soft touch
– extra jemný povrch na dotyk
• perfect fit design
– prispôsobí sa pohybom Vášho tela
• bezpečne zostávajú na svojom mieste

Súťažte o 30 balíčkov s novými Carefree!

Súťažte o 30 balíčkov s novými Carefree!
ilustračné foto: dm-drogeriemarkt.sk

Súťažte o 30 balíčkov s novými Carefree!

Zapojte sa do súťaže s CAREFREE ® !!  Odpovedzte správne na otázku, vyplňte svoje kontaktné údaje a staňte sa výhercom jedného z tridsiatich balíčkov slipových vložiek CAREFREE ®.
Nechajte sa rozmaznávať starostlivosťou slipových vložiek CAREFREE ®, ktoré Vám poskytnú pocit čistoty a sviežosti počas celého dňa!

Súťaž trvá od 01.09.2016 do 30.09.2016. Žrebovanie výhercov sa uskutoční 07.10.2016. Každý, kto sa prihlási viac ako raz, bude zo súťaže vylúčený.

Termín konania súťaže: do 30.09.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.