Súťažte o 3 výživové doplnky Ma défense

Ma défense® – knokautujte zimu, zažiarte na jar!

Blíži sa jar, no vy máte pocit, akoby vás prešiel snežný pluh? Vitalita na bode mrazu, kondička na zaplakanie a telo oslabené dlhým sledom chorôb? To všetko iste zanechalo stopy aj na vašom zovňajšku. Vlasy radšej ukrývate pod čapicou, kilá navyše do maxi oblečenia a na sukienky a obtiahnuté topy sa bojíte aj pomyslieť?

Nastal čas na jarný detox, ktorý by vás postavil na nohy! Zabudnite na škatuľky a ampulky, postavené v šíku na toaletnom stolíku. Nepodliehajte panike, ako prácne odšťavovať, variť čaje a diétovať. Vsaďte na účinnú obranu – na výživový doplnok Ma défense®, ktorý v jednej kapsule obsahuje „tuning“ pre telo aj myseľ. Dômyselnému mixu čisto prírodných zložiek s unikátnym synergickým efektom vládne triumvirát pestreca mariánskeho, L-karnitínu a chlorelly pyrenoidosy – sladkovodnej riasy s najvyšším obsahom chlorofylu. Ten vyplaví z vášho tela usadené škodliviny.

 

Súťažte o 3 výživové doplnky Ma défense®

Súťažte o 3 výživové doplnky Ma défense®
ilustračné foto: femme.sk

Súťažte o 3 výživové doplnky Ma défense®

Súťažte o 3  výživové doplnky Ma défense® do 23. marca 2017!

Termín konania súťaže: do 23.03.2017

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.