Súťažte o 3 novinky vysoko vodoodolné mlieka na opaľovanie

Prípravky na opaľovanie sú pre väčšinu z nás neodmysliteľnou súčasťou výbavy na letnú dovolenku a pobyt pri vode. Nesmieme však zabúdať, že odhalená pokožka je vystavená slnečným lúčom aj počas bežných dní.

DOKONALÁ SLNEČNÁ OCHRANA pre zdravie a krásu vašej pokožky
Správnym výberom slnečnej kozmetiky nielen ochránite svoju pokožku pred poškodením, ale zároveň jej zaistíte dostatok výživných látok a krásne, dlhotrvajúce opálenie. Rad Dermacol SUN obsahuje spolu 15 produktov určených na ochranu počas opaľovania aj prípravky starajúce sa o pokožku po slnení. V širokej ponuke si môžete vybrať podľa vášho fototypu a typu pokožky. Dermacol nezabúda ani na váš komfort a špeciálne potreby, preto v rade SUN nechýbajú veľké rodinné balenia, produkty určené na ošetrenie pier a tváre, ako aj špeciálna starostlivosť o telo pred i po slnení.

Súťažte o 3 novinky vysoko vodoodolné mlieka na opaľovanie pre vaše deti.jpg

Súťažte o 3 novinky vysoko vodoodolné mlieka na opaľovanie pre vaše deti
ilustračné foto: femme.sk

Súťažte o 3 novinky vysoko vodoodolné mlieka na opaľovanie

Súťažte o 3 novinky vysoko vodoodolné mlieka na opaľovanie pre vaše deťúrence kozmetickej značky Dermacol! Na vaše odpovede čakáme do 15. júna 2016.

 

 

Termín konania súťaže: do 15.06.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.