Súťažte o 3 balíčky HARTMANN-RICO

Cosmopor Waterproof chráni rany pred vodou
Pooperačné rany, rany po odstránení pehy, materského znamienka alebo drobné poranenia, do ktorých by sa mohla dostať infekcia – to je strašiak snáď každého. HARTMANN-RICO prichádza na trh s novým produktom Cosmopor Waterproof. Táto náplasť je určená na rany po chirurgických zákrokoch i drobné domáce poranenia, ktoré nesmú prísť do kontaktu s vodou a musia zostať suché.

Cosmopor Waterproof je vodotesná sterilná náplasť. Tenká polyuretánová vrchná vrstva neprepúšťa vodu, umožňuje tak sprchovanie aj kúpeľ. Neobsahuje latex a dermatologické testy preukázali, že je šetrná k pokožke a nevyvoláva alergie. Cosmopor Waterproof sa predáva len v lekárňach, bez lekárskeho predpisu. Je v dvoch veľkostiach – menšia 7,2 x 5 cm a väčšia 10 x 8 cm. Jedno balenie obsahuje päť kusov náplastí.

 

Súťažte o 3 balíčky HARTMANN-RICO

Súťažte o 3 balíčky HARTMANN-RICO (3x Cosmopor Waterproof, 3x tampóny  Ria Super od HARTMANN-RICO)
ilustračné foto: femme.sk

Súťažte o 3 balíčky HARTMANN-RICO

súťažte o 3 balíčky HARTMANN-RICO (3x Cosmopor Waterproof, 3x tampóny Ria Super od HARTMANN-RICO) do 1. mája 2016.

 

Termín konania súťaže: 01.05.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.