Súťažte o 2 lístky na koncert fenomenálneho Paula Van Dyka

Jeden z vás sa môže stať šťastným výhercom na bratislavský koncert tohto svetoznámeho dídžeja.

Paul Van Dyk strávil detstvo v komunistickej východnej časti Berlína v dobe, keď vo východnom Nemecku neexistovala takmer žiadna klubová scéna. Vďaka západným televíznym kanálom sledoval hudbu za železnou oponou, z ktorej ho najviac zaujali The Smiths a New Order.

Po páde Berlínskeho múru v roku 1989 sa v Nemecku začala rozrastať kultúra techna, ale Paulovi v tejto energickej hudbe stále niečo chýbalo a tak sa snažil objaviť niečo nové, iné. A to sa mu nakoniec podarilo. „Väčšina ľudí nás dídžejov považuje za automaty na mixovanie hudby, ktorí so skutočnou živou muzikou nikdy neprišli do kontaktu a v živote nedržali v ruke žiadny hudobný nástroj. Ja sa považujem v prvom rade za muzikanta. Ovládam hru na niekoľko nástrojov a živé hranie ma strašne baví,“ povedal počas svojej poslednej návštevy v Čechách Paul Van Dyk, ktorý sa preslávil aj tým, že sa okrem hudobných aktivít venuje aj politike a sociálnej oblasti. Podporuje napríklad detské charitatívne projekty v Indii a spolupracuje s nemeckým červeným krížom.

Súťažte o 2 lístky na koncert fenomenálneho Paula Van Dyka

Súťažte o 2 lístky na koncert fenomenálneho Paula Van Dyka
ilustračné foto: damskajazda.sk

Súťažte o 2 lístky na koncert fenomenálneho Paula Van Dyka

Slovenským fanúšikom sa po nehode prvýkrát ukáže 24. februára 2017 v Refinery Gallery v Bratislave. Zapojte sa do súťaže o dva vstupy na tento koncert.

Termín konania súťaže: do 22.02.2017

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.