Súťažte o 2 kozmetické balíčky Avon

Obnovovací skrášľujúci denný krém s OF20 Reversalist
AVON prináša prvý inteligentný skrášľujúci krém 3 v 1, ktorý pôsobí na pleť ako denný krém, korektor a BB krém. Vďaka trojitej sile okamžite získate dokonalý vzhľad pleti bez vrások. Denný krém eliminuje výskyt vrások, zároveň spevňuje pleť pomocou technológie Tri-Elastinex. Korektor zas redukuje nedokonalosti pleti a to tak, že odráža svetlo, čím redukuje viditeľnosť línií a pórov, navyše opticky vyhladzuje pleť. BB krém zjednocuje tón pleti na základe jeho jemne tónovaného zloženia a zlepšuje jej textúru. Krém Anew Reversalist je vhodný pre všetky tóny pleti.

Matný rúž True Colour
Matný rúž z dekoratívnej kozmetiky AVON TRUE zaručí štýlovú 100% matnú farbu pier bez vysúšania. Má zamatovo jemné zloženie, vďaka ktorému sa ľahko nanáša. Pery tak nevysušuje a chráni ich pred stratou hydratácie. Poskytuje trvácnu a sýtu matnú farbu. V ponuke je teraz v ďalších 3 trendových ružových odtieňoch.

Súťažte o 2 kozmetické balíčky Avon

Súťažte o 2 kozmetické balíčky Avon
ilustračné foto: femme.sk

Súťažte o 2 kozmetické balíčky Avon

O pár dní potešíme naše mamy kvetmi alebo darčekmi, ktoré sú prejavom vďačnosti za ich starostlivosť a niektoré z nás budú samé obdarované svojimi deťmi. Súťažte o 2 kozmetické balíčky Avon, ktoré obsahujú obnovovací skrášľujúci denný krém s OF20 Reversalist a matný rúž True Colour.

Termín konania súťaže: do 13.05.2017

 

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.