Súťažte a jedna z multifunkčných rúr Whirlpool JetChef môže byť vaša

Za zdravým a chutným jedlom nemusíte chodiť do reštaurácií, môžete ho mať doma každý deň. Spoločnosť Whirlpool vyvinula jedinečnú sériu multifunkčných rúr v troch farebných prevedeniach, z ktorých jedna môže byť vaša! V spolupráci s Pricemania.sk tak hráte o 3 takéto kuchynské zázraky v celkovej hodnote takmer 1 000 eur!

Súťažte a jedna z multifunkčných rúr Whirlpool JetChef môže byť vaša

Súťažte o tohto kuchynského miláčika od 15. do 28. decembra 2014 a získajte jedného z troch neoceniteľných pomocníkov do kuchyne.

O čo sa hrá?

3x mikrovlnná rúra Whirlpool JetChef vo farebnom prevedení podľa vlastného výberu v hodnote 319 eur

20x 3 praktické drobnosti do kuchyne (zástera, chňapka a minútky)

 

[button-red url=“http://www.pricemania.sk/clanky/sutaze/sutazte-a-jedna-z-multifunkcnych-rur-whirlpool-jetchef-moze-byt-vasa-568.html“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]
Uvedené informácie sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže a za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody nenesieme žiadnu zodpovednosť.


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.