Súťažte s Biodermou o 5 balíčkov s Atoderm

Zima je pre našu pokožku tvrdou skúškou a zaslúži si špeciálnu starostlivosť. Chlad, suchý vzduch, málo svetla a vietor našu pokožku oslabujú, najmä na tých najexponovanejších partiách ako je tvár, pery a ruky. Tepelná regulácia je náročná z dôvodu striedania tepla a zimy, keď prechádzame z vonkajšieho prostredia do interiéru. Rovnováha v pokožke je porušená. Suchý mráz zvyšuje stratu vody a znižuje vylučovanie kožného mazu. Tým sa pokožka stáva priepustnejšia a krehkejšia, objavujú sa príznaky suchej kože ako je začervenanie a podráždenie. Preto je potrebné pokožku chrániť a obnoviť jej ochrannú vrstvu.

Súťažte s Biodermou o 5 balíčkov s Atoderm
Súťažte s Biodermou o 5 balíčkov s Atoderm
ilustračné foto: modrykonik.sk

Súťažte s Biodermou o 5 balíčkov s Atoderm

Súťažte s Biodermou o 5 balíčkov s Atoderm Preventive 200ml v hodnote 13,50€ a Atoderm Intensive Baume 500ml v hodnote 21,90€! Svoje odpovede píšte priamo, do súťažného fóra s názvom „Súťaž s Biodermou o 5 balíčkov Atoderm“. Súťaž prebieha od 7. do 13.12.2015.

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/12/13 23:29″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“https://www.modrykonik.sk/forum/sutaz/sutazte-s-biodermou-o-5-balickov-s-atoderm/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.