Súťažte a vyhrajte letný parfum MIU MIU L’Eau Bleue

MADAM EVA má pre vás opäť jedinečnú súťaž, v ktorej môžete získať podmanivú vôňu MIU MIU L’Eau Bleue.

Ľahká svieža kvetinová vôňa pre romantickú a elegantnú ženu, vhodná na denné nosenie, predovšetkým v lete. Svieži parfum vás očarí vôňou čerstvej kvetiny, nasleduje hlboká sýtosť zeminy, korenia Akigalawood a extrakt z pačuli.

Po ponorení sa do vône zacítite vzácne labdánum, jedľu balzamovú a bergamot s vonnou živicou, myrhou, bergamotom, borovicou sibírskou, jalovcom, šalviou a indonézskym pačuli. Zároveň ostáva parfum stále svieži vďaka talianskemu citrónu s aromatickou šalviou a levanduľou, čiernym korením, muškátovým orechom, cédrovým drevom a čiernou vanilkou.

Súťažte a vyhrajte letný parfum MIU MIU L'Eau Bleue

Súťažte a vyhrajte letný parfum MIU MIU L’Eau Bleue
ilustračné foto: eva.sk

Súťažte a vyhrajte letný parfum MIU MIU L’Eau Bleue

Podmienky sa nezmenili, stále to je veľmi jednoduché! Podmienkou účasti v súťaži je zaslať nám mail na e-mailovú adresu eva@eva.sk s heslom „L’Eau Bleue“ a správne odpovedať na otázku: Ako sa nazýva návod na šťastný a dlhý život podľa Japoncov? Súťaž potrvá do 23.7. a vyžrebovaná výherkyňa získa parfum MIU MIU L’Eau Bleue!

23.07.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.