Súťažte a traja z vás získajú fľašu D.E.W. XO Caribbean Rum Cask Finish

Tullamore D.E.W., originálna írska triple blend whiskey, predstavila nedávno novinku – Tullamore D.E.W. XO Caribbean Rum Cask Finish. Jej originálna chuť pochádza z trojitej destilácie, zmiešania troch druhov írskej whiskey a z dozrievania v troch odlišných druhoch sudov, pričom finišuje v sudoch po karibskom rume Demerara.

Tullamore D.E.W. XO Caribbean Rum Cask Finish má žiarivú jantárovú farbu. Výnimočná aróma whiskey má výrazné vanilkové a dubové tóny prelínajúce sa s citrusom, zrelými banánmi a s jemným korením, ktorou vás prenesie do srdca Karibiku. Jej chuť v ústach zanecháva krémový pocit sprevádzaný výraznou chuťou karamelu, banánov, datlí a hrozienok v závere doznievajúcich banánov a karamelu.

Súťažte a traja z vás získajú fľašu

Súťažte a traja z vás získajú fľašu D.E.W. XO Caribbean Rum Cask Finish
ilustračné foto: zenskyweb.sk

Súťažte a traja z vás získajú fľašu D.E.W. XO Caribbean Rum Cask Finish

Chcete túto novinku získať úplne zadarmo? Zapojte sa do našej súťaže! Traja z vás získajú fľašu  D.E.W. XO Caribbean Rum Cask Finish! Zašlite nám do 12. mája 2018 správnu odpoveď na otázku, vyplňte formulár a ste v hre!

12.05.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.