Súťažte a buďte #akomali s ORION

Čo vznikne, keď sa spojí Jojo a Lentilky s ORION čokoládou? Hneď dve sladké novinky, ktoré môžete teraz vyhrať! Mliečna čokoláda ORION v lahodnom spojení s Lentilkami alebo s Jojo cukríkmi potešia nielen vaše ratolesti, ale do sladkého detstva zavedú i vás. Existoval snáď cestou zo školy či vonku na ihrisku krajší zvuk, než chrumkajúca krusta Lentilky vo vašich ústach? Znovu vám ich pripomenie lentilková ORION. Je to tak jednoduché – Rozhryzni Lentilku, rozpusť čoko! Výlety vlakom či autobusom sa neobišli bez niečoho sladkého pod zub, dokonale šťavnatého, čo ste vydržali cmúľať veľmi dlho. S ORION Jojo sa nudná cesta do práce môže stať malým výletom do detských čias i dnes. Takže – cmúľaj želé, kúš čoko!

Súťažte a buďte #akomali s ORION
ilustračné foto: plusprovas.cz

Súťaž o rodinný balíček čokolád ORION s Lentilkami a Jojo cukríkmi!

Doprajte si i vy návrat do časov hier a radostí z maličkostí. Vyhrajte rodinný balíček čokolád ORION s Lentilkami a Jojo cukríkmi! Stačí odpovedať na súťažnú otázku.

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/10/31 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“https://www.plusprovas.cz/sk/sutaz/sutazte-a-budte-akomali-s-orion“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.