Súťažte o 3 balíčky Dr. Oetker

Či už plánujete domácu oslavu s rodinou, alebo odviazanú párty s priateľmi na chate, chutné dobroty vám na stole určite nesmú chýbať. Pripravte pohostenie štýlovo a bez zbytočných starostí s jedinečnými chuťovkami.

Lahodný kúsok pre každého
Jednohubky sú „pasé“, je tu niečo originálne, chutné a štýlové na párty. Pripravte svojim hosťom niečo špeciálne, o čom budú ešte dlho rozprávať. Vyskúšajte Mini Pizze Guseppe v lákavej trojkombinácii smotany, šunky a mozzarelly. Chrumkavé cesto pečené na kameni s bohatou oblohou osloví deti aj dospelých. Jedno balenie obsahuje až 9 kusov mini pizze, ktoré možno ihneď podávať bez porciovania.

Súťažte o 3 balíčky Dr. Oetker

Súťažte o 3 balíčky Dr. Oetker
ilustračné foto: femme.sk

Súťažte o 3 balíčky Dr. Oetker

Súťažte o 3 balíčky  Dr. Oetker s rôznymi produktami, ktoré vám pomôžu pri príprave raňajok alebo chystaní oslavy, kde nesmú chýbať zdobené cukrovinky a chutné dezerty Dr. Oetker!  Na vaše odpovede čakáme do 11. februára 2016.

Termín konania súťaže: do 11.02.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.