Súťažte o 3 balíčky Dermacol

Dermacol Micelárna voda s kyselinou hyalurónovou
Osviežujúca čistiaca micelárna voda perfektne odstráni nečistoty pleti, dokonca aj vodeodlný make-up. Kyselina hyalurónová pleť spevňuje, vypína a hydratuje.Jedinečná gél-krémová maska s kyselinou hyalurónovou a silným protivráskovym komplexom. Obnovuje 3D štruktúru a hustotu pokožky, viditeľne ju spevňuje a vypĺňa vrásky. Intenzívne pleť hydratuje, posilňuje, regeneruje a vyživuje. Chráni ju pred oxidatívnym stresom a upokojuje ju.

Intenzívna hydratačná a remodelačná maska
Maska s kyselinou hyalurónovou je e vhodná pre všetky typy pleti. Jedinečná gél-krémová maska s kyselinou hyalurónovou a silným protivráskovym komplexom. Obnovuje 3D štruktúru a hustotu pokožky, viditeľne ju spevňuje a vypĺňa vrásky. Intenzívne pleť hydratuje, posilňuje, regeneruje a vyživuje. Chráni ju pred oxidatívnym stresom a upokojuje ju. Pri pravidelnej aplikácii redukuje vrásky, zvyšuje tvorbu kolagénu a elastínu a omladzuje pleť.

Súťažte o 3 balíčky Dermacol

Súťažte o 3 balíčky Dermacol
ilustračné foto: femme.sk

Súťažte o 3 balíčky Dermacol

Súťažte o 3 balíčky Dermacol s Micelárna voda s kyselinou hyalurónovou a Intenzívna hydratačná a remodelačná maska! Na vaše odpovede čakáme do 13. februára 2016.

Termín konania súťaže: do 13.02.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.