Súťaž Vianočné balenia Ziaja

Vianočné balenia kozmetiky Ziaja pre nežné pohlavie…
Hľadáte vhodný vianočný darček pre priateľku, mamu, dcéru či dokonca svokru? Stavte na kozmetiku! Tej sa nežné pohlavie poteší vždy. Tento rok môžete podarovať darčekové balenia kozmetiky Ziaja. Medzi Slovenkami dlhodobo najobľúbenejšie línie kozmetiky Ziaja, Kozie mlieko a Prírodná oliva, sú aj tento rok k dispozícii ako vianočné kazety.

Súťaž Vianočné balenia Ziaja
Súťaž Vianočné balenia Ziaja
ilustračné foto: femme.sk

Súťaž o Vianočné balenia Ziaja

Súťažte o dve Vianočné balenia kozmetiky Ziaja Kozie mlieko a Prírodná oliva! Na vaše správne odpovede čakáme do 28. novembra 2015.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/11/28 23:29″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.femme.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=7746:sua-vianone-balenia-ziaja&catid=25:volny_cas_ine&Itemid=31″ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.