Súťažná OSEMSMEROVKA o 5x knihu podľa želania

Vylúštite osemsmerovku a vyhrajte jednu z piatich kníh z vydavateľstva IKAR podľa vlastného výberu. Druhú časť hesiel najskôr získajú odberatelia noviniek prostredníctvom emailu z kníhkupectva Bux.sk a následne aj všetky návštevníci Buxcafe.sk a Facebooku Bux.sk.

Súťažná OSEMSMEROVKA o 5x knihu podľa želania
Súťažná OSEMSMEROVKA o 5x knihu podľa želania
ilustračné foto: buxcafe.sk

Súťaž o 5x knihu podľa želania

Dnes odhalíme prvý balíček hesiel, ďalšie budúci týždeň a začiatkom decembra tretí balíček hesiel. Ak si trúfate, skúste lúštiť osemsmerovku aj bez týchto pomocných hesiel.

Ako vyhrať knihu?
Jednoducho vyriešte osemsmerovku a jej tajničku vpíšte do políčka nižšie. Doplňte svoje meno, e-mail a odošlite. Ste tak v hre o 5 kníh podľa vlastného výberu.

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/12/09 23:29″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.buxcafe.sk/sutaz/sutazna-osemsmerovka-o-5x-knihu-podla.html“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.