Súťaže o kredit 50 € na nákup na ZľavaDňa

Nová ZľavaDňa

Práve sme pre vás spustili úplne nový dizajn našich ponúk. Tak ako vo všetkom, čo robíme, aj pri tejto zmene sme sa držali najmä jednoduchosti. Zjednodušiť vám život, umožniť vám vyskúšať nové veci, cestovať a nájsť rýchlo to, čo potrebujete. Dúfame, že sa nám to podarilo :)

Takže lúčime sa so starým vzhľadom ponúk…

Čo sa (ne)zmenilo?
Naše hlavné motto, „maximálny zážitok za minimálnu cenu“, sa nezmenilo. Stále u nás nájdete najväčší výber najvýhodnejších zážitkov, ktoré kúpite rýchlo a pohodlne.

Ani v novom dizajne ponúk nechýbajú všetky podstatné informácie o zážitku/produkte, platnosť kupónu, spôsob využitia, hodnotenia zákazníkov, fotky, či mapa. Všetky informácie sme ale usporiadali tak, aby ste to najdôležitejšie mali hneď na očiach, a vedeli sa tak čo najľahšie rozhodnúť.

Súťaže o kredit 50 € na nákup na ZľavaDňa

Súťaže o kredit 50 € na nákup na ZľavaDňa
ilustračné foto: femme.sk

Súťaže o kredit 50 € na nákup na ZľavaDňa

Čo myslíte, je to zmena k lepšiemu? Budem veľmi rád, keď náš nový dizajn ohodnotíte v krátkom hodnotiacom formulári, na ktorého konci budete zaradení do súťaže o kredit 50 € na nákup na ZľavaDňa.

Termín konania súťaže: do 14.08.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.