Vianočná súťaž sdetmi.com 2015

Vianoce sú za dverami a my máme pre vás opäť nachystaných pár pekných darčekov. Stačí, ak na stránke sdetmi.com pomocou formulára pod článkami v termíne od 20.11. do 24.12.2015 SLOVNE aj HVIEZDIČKAMI ohodnotíte aspoň jedno zariadenie, ktoré ste osobne navštívili, alebo máte s ním skúsenosť.

Vianočná súťaž sdetmi.com 2015

Vianočná súťaž sdetmi.com 2015
ilustračné foto: sdetmi.com

Súťaž o wellness pobyt, balíček hier od Vnímavé deti, balíčky kníh, MioMat

SÚŤAŽÍTE O SKVELÉ CENY:

1 x Víkendový wellness pobyt pre 2 dospelých a 2 deti do 6 rokov vo Wellness Hotel Patince ****
Wellness Hotel Patince**** bude vašou oázou pokoja, miestom, kde budete môcť vypnúť a zabudnúť na starosti. Užite si relax naplno.

3 x balíček hier od Vnímavé deti
Vnímavé deti ponúkajú edukatívne detské knihy, vzdelávacie hry a kreatívne materiály na rozvoj detí.

Balíčky kníh od BUX.sk pre celú rodinku
Bux.sk je jedno z najväčších internetových kníhkupectiev na Slovensku, ktoré ponúka tisíce kníh, DVD a CD nosičov, darčekové predmety z rôznych oblastí za skvelé ceny.

1x Špeciálne súkromné vystúpenie SPADLI Z JAHODY (u vás doma, v škôlke alebo v škole)

2x MioMat – mašinka na zdravé dobroty

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/12/24 23:29″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.sdetmi.com/podujatia/detail/24014/vianocna-sutaz-sdetmicom-2015/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.