Súťaž o vstupenky na Národný cintorín

Slovenské komorné divadlo z Martina uvedie vo februári v Banskej Bystrici už tretiu časť úspešného divadelného sitkomu www.narodnycintorin.sk. NC-3V tretej časti sa objavia nové postavy slávnych dejateľov z martinského Národného cintorína.
Svetozár Hurban Vajanský, najstarší syn prvej slovenskej ochotníckej herečky Aničky Hurbanovej rod. Jurkovičovej a Jozefa Miloslava Hurbana, ale aj významná slovenská herečka Hana Meličková. A opäť sa stretneme s Elenou Maróthy Šoltésovou, Karolom Kuzmánym, s Primátorkou… A, pravdaže, príde aj Janko Kráľ! Dano Heriban za postavu Janka Kráľa v projekte www.narodnycintorin.sk získal v roku 2013 ocenenie DOSKY za najlepší mužský herecký výkon sezóny a spolu s Róbertom Mankoveckým a Marekom Geišbergom DOSKY za najlepšiu scénickú hudbu.

Súťaž o vstupenky na Nnárodný cintorín

Súťaž o vstupenky na Národný cintorín
ilustračné foto: bbonline.sk

Súťaž o vstupenky na Národný cintorín

Aj tretia časť „martinského cintorína“, ktorú Banskobystričanom opäť prináša Občianske združenie Vis Verbi, sa odohrá na Palúchovom pódiu v Aule Slovenskej zdravotníckej univerzity – v piatok 19. februára o 19. hod. V spolupráci s OZ Vis Verbi sme pre vás pripravili súťaž o vstupenky. Do žrebovania o dve vstupenky zaradíme všetkých, ktorí do nedele 31. januára vyplnia kupón a správne odpovedia na otázku: Uveďte meno aspoň jednej novej postavy, ktorá sa objaví v tretej časti www.narodnycintorin.sk.

Termín konania súťaže: do 31.01.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.