Súťaž TOP Zmenáreň roka 2015

Počas 4 súťažných kôl predstavíme 36 zmien imidžu. Každý týždeň v pondelok zverejníme nových 9 účastníčok zmeny imidžu a vy máte možnosť hlasovať za najlepšiu z nich. Vo finále pôjde do tuhého, hlasujúci s najvyšším počtom hlasov si odnesie 500 EUR a k tomu sa zúčastní na exkluzívnej zmene imidžu s našou redakciou. Výherkyňa kategórie TOP ZMENÁREŇ 2015 získava taktiež skvelú peňažnú výhru 500 EUR.

Súťaž TOP Zmenáreň roka 2015

Súťaž TOP Zmenáreň roka 2015
ilustračné foto: casprezeny.sk

Súťaž o 4x kvalitný Apple iPad Air, zmenu imidžu s AVONOM a 500 EUR

Hlasovaním v 4 súťažných kolách hráte o 4x kvalitný Apple iPad Air Wi-Fi, tablet v hodnote 559 EUR! Hlasujúci, ktorý pošle najviac hlasov vo finálovom kole, získa fantastickú hlavnú výhru: exkluzívnu zmenu imidžu s AVONOM a finančnú výhru 500 EUR. Najlepšia zmena imidžu – výherkyňa s najvyšším počtom získaných hlasov za celé trvanie súťaže TOP ZMENÁREŇ 2015 získava peňažnú výhru 500 EUR.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/12/06 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://casprezeny.azet.sk/zmenaren“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.