Súťaž Tchibo FOR BLACK’N WHITE

Tchibo FOR BLACK ´N WHITE ponúka rovnako plnú, výraznú a vyváženú chuť, či už je pripravená ako čierna káva alebo káva s mliekom. Vďaka unikátnemu trikrát dlhšiemu praženiu prináša okrem plnej chute aj silnú arómu, na ktorej sa podieľa vyvážená zmes vybraných kávových zŕn Arabica a Robusta.

Súťaž Tchibo FOR BLACK'N WHITE

ilustračné foto: femme.sk

Súťaž o kávu Tchibo FOR BLACK’N WHITE, čierno-bielu šatku Tchibo a knihu

Kávu Tchibo FOR BLACK’N WHITE, ktorá v sebe spája prednosti čiernej kávy aj kávy s mliekom, nájdete vo forme praženej mletej alebo instatnej kávy, no tiež ako kapsule do kávovarov Cafissimo. Zdieľajte súťaž a vyhrajte praženú kávu Tchibo FOR BLACK’N WHITE, čierno-bielu šatku Tchibo a knihu z vydavateľstva Ikar Radšej vždy (I.A. Redmerská). Na vaše odpovede čakáme do 18. októbra 2015.

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/10/18 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.femme.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=7617:sua-tchibo-for-blackn-white&catid=16:kuchyna_ine&Itemid=21″ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.