Súťaž o stavebnicu 14 v 1 – Solárny robot

Stavebnica, ktorá tak skoro neomrzí!

Slnečné svetlo je určite najobľúbenejší a čoraz využívanejší zdroj obnoviteľnej energie. Oboznámte i vy svoje deti so silou slnka s touto solárnou stavebnicou – solárnym robotom. Úžasná vzdelávacia hračka jasne ukazuje princíp solárnej energie, čím kombinuje náučnosť i zábavu. Vypestujte u svojich detí vzťah k ekológii a fyzikálnym zákonom. Zloženie i rozloženie modelu je veľmi jednoduché a nevyžaduje žiadne lepidlá.

Unikátna solárna stavebnica má za cieľ zábavnou a hravou formou oboznámiť deti a mládež s možnosťami využitia solárnej energie. Model v stavebnici jasne poukazuje na možnosti využitia solárnej energie a napomáha tak u detí rozvíjať fantázie a zamýšľať sa nad novými riešeniami v oblasti ekológie.

Stavebnica 14 v 1 – modely, ktoré napríklad môžete zo stavebnice solárny robot vytvoriť: robot-korytnačka, robot-loď, robot-pes, robot-chodítko, robot-dvojkolka, robot-auto, robot-zombie, robot krab, robot-kajak… Diely sa zostavujú jednoduchým zacvaknutím.

 

Súťaž o stavebnicu 14 v 1 - Solárny robot

Súťaž o stavebnicu 14 v 1 – Solárny robot
ilustračné foto: kamzakrasou.sk

Súťaž o stavebnicu 14 v 1 – Solárny robot

Stačí sa zapojiť do našej súťaže a jeden/jedna z vás vyhrá stavebnicu 14 v 1 – Solárny robot vrátane poštovného a balného v rámci SR. Cenu do súťaže venovala spol. DUONIS.

Termín konania súťaže: do 02.03.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.