Súťaž – staň sa autorom mena našej nátierky

Naša obľúbená nátierka TRESKA potrebuje nový názov a my sme sa rozhodli dať možnosť vytvoriť jej meno vám, našim zákazníkom. Takže súťaž sa začína.
10 návrhov, ktoré budeme považovať za najlepšie, zverejníme aj s menami autorov a následne z pomedzi nich vyberieme víťazný názov.
Autor najlepšieho nápadu sa bude nie len môcť pochváliť, že vytvoril názov výrobku, ktorý každý pozná, ale ho zároveň pozveme k nám do Alfa Bio, aby videl, ako sa naše nátierky a tofu vyrábajú. Stretne sa s vedením spoločnosti a odovzdávame mu čestný diplom. Navyše získa 10 kg výrobkov a ďalšie darčeky od Luntera.

Súťaž - staň sa autorom mena našej nátierky

ilustračné foto: lunter.com

Súťaž o darčeky LUNTER

Výhry, ktoré čakajú na víťaza:

Prehliadka výroby ALFA BIO
Čestný Diplom
10 kg výrobkov LUNTER
Vecné darčeky LUNTER

O tom, ktoré nápady postúpili do užšieho výberu sa dozviete o niekoľko dní tu na aktualizovanej verzii nášho článku a na Facebooku. Víťazom prvého kola zašleme aj e-mail.

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/10/25 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.lunter.com/sutaz-stan-sa-autorom-mena-nasej-natierky-alfa-bio/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.