Súťaž SPPoločne pre Slovensko o atraktívne ceny

HLASUJTE ZA NAJLEPŠÍ PROJEKT a spolu zlepšíme svet okolo nás Spojte svoju energiu pomáhať s tou našou. Zapojte sa aj vy a podporte svojím hlasom miesto, kde žijete.

Súťaž SPPoločne pre Slovensko o atraktívne ceny spúšťame súbežne s verejným on-line hlasovaním v utorok 8. septembra 2015.

Súťaž je učená zákazníkom SPP. Do súťaže je automaticky zaradený každý hlasujúci, ktorý sa zaregistruje do zákazníckeho on-line portálu Moje SPP.

Súťaž SPPoločne pre Slovensko o atraktívne ceny

ilustračné foto: sppolocne.sk

Súťaž o 3-dňový wellness pobyt pre 2 osoby v kaštieli Grand Castle v Liptovskom Hrádku

Súťaž bude prebiehať v 4 žrebovacích kolách od 8. septembra do 5. októbra 2015. Žrebovanie výhercov súťaže SPPoločne pre Slovensko sa uskutoční každý pondelok, elektronicky náhodným výberom.

V každom žrebovacom kole vyhrávajú 2 súťažiaci 3-dňový wellness pobyt pre 2 osoby v kaštieli Grand Castle v Liptovskom Hrádku, národnej kultúrnej pamiatke zrekonštruovanej aj vďaka finančnej podpore SPP a Nadácie SPP v grantovom programe Obnovme si svoj dom Ministerstva kultúry SR.

Prvé žrebovanie -14. septembra 2015.
Druhé žrebovanie – 21. september 2015
Tretie žrebovanie – 28. september 2015
Posledné štvrté žrebovanie – 5. október 2015

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/10/05 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.sppolocne.sk/sk/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.