Súťaž o športové tielko Röhnisch

Dámske športové tielko Long Racerback určené na fitness a šport vám sadne ako uliate vďaka presnému rezaniu laserom. Športové tielko Röhnisch je vyrobené z dokonale pružnej a prispôsobivej kombinácie polyesteru a elastanu, takže pri športe vás nebude obmedzovať, škrtiť ani rezať. Vysoká kvalita, nadčasový dizajn a vlastnosti spĺňajúce vysoké požiadavky športovkýň, to sú výrobky značky Röhnisch. Veľkosť dámskeho športového tielka v súťaži je M a vyhrať ho môže jeden z vás!

Súťaž o športové tielko Röhnisch

Súťaž o športové tielko Röhnisch
ilustračné foto: cvicte.sk

Súťaž o športové tielko Röhnisch

Stačí správne odpovedať na súťažnú otázku nižšie a budete zaradení do žrebovania. Súťaž trvá od 18.11.2015 do 29.11.2015. Dňa 1.12.2015 bude vyžrebovaný jeden výherca, ktorý získa športové tielko Röhnisch.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/11/29 23:29″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.cvicte.sk/sutaze-2/sutaz-o-sportove-tielko-r-hnisch“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.