Súťaž so SND o vstupenky na Rozprávku o šťastnom konci

Kde bolo, tam bolo… Bolo raz jedno obrovské kamarátstvo. Veľké ako rozprávkové kráľovstvo. A toto priateľstvo dokázalo nielen hory prenášať, ale aj zlobu a choroby zdolávať. Jedna z dvoch hrdiniek je uväznená v nemocnici a jej kamarátka Julka sa rozhodne pomôcť jej. Preto sa vydá na ďalekú cestu do kráľovstva rozprávok, kde sa stratil šťastný koniec. Alebo ho niekto skryl? A uznajte, aká by to už bola rozprávka bez šťastného konca? Julka je odvážna a smelá a spolu s neposedným škriatkom Martinkom Kučerkom chcú zakliate kráľovstvo aj svoju kamarátku vyliečiť. Uväznený a dobre ukrytý „šťastný koniec“ chcú nájsť a oslobodiť! Pri ich skúškach im pomáha vlastná odvaha, hravosť a fantázia, cit pre spravodlivosť a láska. Našej rozprávke nebude chýbať humor ani napätie, pohybová mrštnosť a akrobacia, výtvarná poézia ani scénická premenlivosť. Ale kraľovať jej bude predovšetkým nádherná hudba! Zázračná voda aj rozbúrená riava, ktorá vás prevedie všetkými nástrahami, tajomstvami, či krásami príbehu, lebo – verte nám! – hudba v divadle môže ľuďom prinášať nielen zábavu a šťastie, ale dokáže aj zázračne liečiť. A to už stojí za to vidieť a zažiť na vlastnej koži, nemyslíte? Veď aký by to bol život bez zázrakov, skutočných kamarátstiev a šťastných koncov?

Viac o predstavení si prečítate TU.

Súťaž so SND o vstupenky na predstavenie Rozprávka o šťastnom konci

Súťaž so SND o vstupenky na predstavenie Rozprávka o šťastnom konci
ilustračné foto:  sdetmi.com

Súťaž so SND o vstupenky na predstavenie Rozprávka o šťastnom konci

[the_ad id=“84646″]

Do súťaže budú zapojené iba správne odpovede zaslané cez priložený formulár. Pred zapojením do súťaže si prosím prečítajte Štatút súťaží sdeťmi.com. Hráme o 2 x 2 vstupenky na predstavenie Rozprávka o šťastnom konci 22.5.2019 o 11:00 v historickej budove SND. Trvanie súťaže: od 12.3.2019 – 18.3.2019. Vyhodnotenie súťaže: 19.3.2019

Koniec súťaže: 18.03.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.