Súťaž so SND o vstupenky na predstavenie Luskáčik

Prvá premiéra Luskáčika sa konala v roku 1892 v Mariinskom divadle v Petrohrade s libretom Mariusa Petipu a v choreografii Leva Ivanova. Ten do baletu vložil originálnych postáv a postavičiek, civilných gest, hravosti. Luskáčik sa dožil množstva ďalších uvedení a stal sa trvalou súčasťou repertoáru svetových baletných súborov.

Inak tomu nie je ani v súbore Baletu SND, kde ožíva už spomínaný Luskáčik. Veď aké by bolo predvianočné a vianočné obdobie bez tohto slávneho príbehu?

Súťaž o vstupenky na Luskáčika

Súťaž so SND o vstupenky na predstavenie Luskáčik
ilustračné foto:  sdetmi.com

Súťaž so SND o vstupenky na predstavenie Luskáčik

Viac o predstavení si prečítate TU. Do súťaže budú zapojené iba správne odpovede zaslané cez priložený formulár. Pred zapojením do súťaže si prosím prečítajte Štatút súťaží sdeťmi.com. Hráme o 2 x 2 vstupenky na predstavenie Luskáčik 27.12.2018 o 11:00 v historickej budove SND. Trvanie súťaže: od 7.11. 2018 – 13.11. 2018

13.11.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.