Súťaž so Cinema City Slovakia o pozvánky na slávnostnú premiéru

Na Slovensko do multiplexu Cinema City, Aupark Bratislava prichádza novinka, unikátna filmová technológia SUPERSCREEN, jediná v kontinentálnej Európe. Projekcia SUPERSCREEN prináša dokonalé spojenie zvuku a obrazu. Výnimočnosť projekcie v kinosále SUPERSCREEN je založená na veľkolepom obrazovom zážitku, ktorý umocňuje viacrozmerný, 128 kanálový zvuk Dolby Atmos. 128 kanálov znamená 128 rôznych zvukov, pri ktorých budete mať pocit, že ste vtiahnutý priamo do filmového deja, pretože zvuk sa šíri priestorovo, budete počuť výbuchy áut, padajúce mrakodrapy či revúcich dinosaurov. V modernej, 465 miestnej kinosále s novými sedadlami väčších rozmerov budú filmy fantastickým zážitkom, na ktoré budete ešte dlho spomínať.

Súťaž so Cinema City Slovakia

Súťaž so Cinema City Slovakia
ilustračné foto: webnoviny.sk

Súťaž so Cinema City Slovakia

To všetko môžete zažiť, ak sa zapojíte do súťaže o pozvánky na slávnostnú premiéru filmu PODFUKÁRI 2 s welcome drinkom, ktorá sa bude konať 15.6.2016 o 19:00 v Cinema City Aupark Bratislava v kinosále číslo 1. Pozvánka platí pre 2 osoby. Odpovedzte správne na súťažnú otázku a vyhrajte 20 pozvánok pre 2 osoby.

 

Termín konania súťaže: do 13.06.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.