Súťaž o slivkový olej značky Akamuti

Prečítaj si recenziu na slivkový olej značky Akamuti a vyhraj tento skvelý rastlinný olej, ktorý je ideálny pre suchú a zrelú pokožku.

Slivkový olej je za studena lisovaný olej získané zo slivkových jadier.

Má krásnu výraznú vôňu a jemnú textúru takže je radosťou ho aplikovať na pokožku. Tá je po ňom jemná, hladká a na pocit hodvábna s jemnou vôňou. Vôňa oleja pripomína mandle s pridaním trošky marcipánu. Je výborným olejom na masáž a veľmi dobre sa mieša so sladkými, kvetinovými vôňami éterických olejov ako je napríklad ylang ylang.

Aktívne latky: Slivkový olej je vhodný najmä pre suchú a zrelú pokožku nakoľko má vysoký obsah vitamínu E a kyseliny olejovej a linoleovej.
Spôsob použitia: Slivkový olej je úžasný pre udržanie zdravej pleti ktorú výborne zvláčňuje. Má vysoký obsah výživných látok.

Súťaž o slivkový olej značky Akamuti

Súťaž o slivkový olej značky Akamuti
ilustračné foto: bionatural.sk

Súťaž o slivkový olej značky Akamuti

Stačí odpovedať na jednoduchú otázku: Pre aký typ pleti je určený slivkový olej? Odpovede posielajte cez súťažný formulár. Súťaž trvá do pondelka 22. 2. 2016.

Termín konania súťaže: do 22.02.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.