Súťaž s vlasovou kozmetikou Dove Advanced Hair Series

Rad Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment je špeciálne vyvinutý na mieru ženám, ktoré si síce vlasy rady farbia, žehlia, kulmujú či inak upravujú, ale napriek tomu ich chcú uchovávať krásne vyživené a lesklé. Obsahuje jedinečnú kombináciu zložiek prispievajúcich k regenerácii vlasov, a napomáha im tak navracať zdravý vzhľad. Kľúčom k výnimočnosti tohto radu je jeho inovatívne zloženie s výťažkami z červených rias a Keratin Nutri Complex, ktoré pomáhajú dopĺňať živiny a regenerovať vnútornú štruktúru poškodených vlasov.
Vlasy sú potom na prvý pohľad hladšie, silnejšie a lesklejšie. Rad Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment obsahuje šampón, kondicionér, masku a olejové sérum.

Súťaž s vlasovou kozmetikou Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment

Súťaž s vlasovou kozmetikou Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment
ilustračné foto: femme.sk

Súťaž s vlasovou kozmetikou Dove Advanced Hair Series

Súťažte o balíček s vlasovou kozmetikou radu Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment! Na vaše odpovede čakáme do 8. augusta 2016.

Termín konania súťaže: do 08.08.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.